Hakkımızda

Yurtdışı eğitim kararları kişilerin hayatlarını şekillendiren önemli tercihlerden biridir. Geleceğinizin bağlı olduğu bu süreçte, bu alanda uzmanlaşmış, profesyonel akademik danışmanlardan destek almanız çok önemlidir. ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, hem Türkiye’de hem de Macaristan’da ihtiyaç duyacağınız tüm konularda, uluslararası standartlarda danışmanlık ve destek hizmeti sunmaktadır.

2000 yılından beri, binlerce başarı öyküsü

Binlerce öğrenci, değişik yurtdışı programları için ELT Yurtdışı Eğitim‘in kalite ve güvencesinde danışmanlık desteği almayı tercih etti ve binlerce başarı öyküsü oluştu. Yılların deneyimine sahip olan ELT Yurtdışı Eğitim ile Macaristan’da Üniversite sürecini sorunsuz yaşayacak, en isabetli kararı verecek ve siz de başarılı bir kariye sahip olacaksınız.

ELT ile BluePoint International güvencesinde ve uluslararası standartlarda hizmet
Akademik danışmanlık ve destek hizmetleri bir çok farklı alanda deneyim ve organizasyon yeteneği gerektiren bir alandır. ELT Yurtdışı Eğitim, bu hizmetleri size, akademik danışmanlık alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olan “BluePoint International Student Mobility Network” güvencesiyle sunuyor. Yani ELT’den alacağınız danışmanlık ve destek hizmetleri, bu alanda dünyanın en yüksek kalite ve güvenlik standartlarıyla sunuluyor.

ELT bir UED üyesidir.
ELT Yurtdışı Eğitim, Türkiye’nin önde gelen, prestijli ve güvenilir akademik danışmanlık kuruluşlarının üyeliğe kabul edildiği UED (Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği) üyesidir.

Türkiye genelinde hizmet
ELT, Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan şubeleri ile ulusal çapta hizmet veren bir kuruluştur. ELT’nin İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Sakarya‘da şubeleri bulunmaktadır. Tüm ELT şubelerinden aynı standart ve kalitede hizmet alabilirsiniz.

Güley yüzlü ve prensipli bir danışmanlık hizmeti
ELT danışmanları her bir öğrenciyi yeni bir proje olarak değerlendirmektedir. Öğrencilerin tüm özellikleri, yetenekleri, yeterlilikleri ve tercihleri göz önünde bulundurularak, onlar için en uygun seçenekler belirlenmekte ve ELT ofislerinde öğrencilere en doğru yönlendirmeler yapılmaktadır. Öğrencilerin bir üniversiteye yerleşmesi kadar, yerleştikleri üniversite ve bölümü başarıyla tamamlayabilmeleri ve başarılı bireyler olarak hayata atılabilmeleri ELT’nin en öncelikli hedefidir.

Macaristanda üniversite eğitimi konusunda bizimle görüşmeden karar vermeyiniz.